Krok 2.

Serum przeciwzmarszczkowe BelBio

Chcesz zredukować liczbę zmarszczek? Pragniesz, aby Twoja skóra stała się jędrniejsza? Używasz dużo kosmetyków?

Ratunkiem na zmarszczki jest serum przeciwzmarszczkowe BelBio. Składa się z olejów znanych ze swych właściwości regenerujących, takich jak olej arganowy, olej z opuncji, olej
z Vitis Vinifera, czyli winorośli właściwa. Posada nuty zapachowe Ylang Ylang oraz Canaga. Zastanawiasz się czy to jest faktycznie możliwe? Oczywiście, że tak! Tak bogaty skład to tylko jedna z zalet tego serum. Poprawia kształt twarzy
i wygładza zmarszczki. Stosowany regularnie, zapobiega powstawaniu nowych pomimo używania innych kosmetyków w większych ilościach, takich jak pudry, podkłady, korektory…Serum to posiada jeszcze jedną ważną zaletę: rozświetla i nadaje blask skórze. Należy stosować wieczorem na dobrze oczyszczoną twarz.

Twarz najlepiej oczyścić przy pomocy białego lub czarnego mydła, ewentualnie żelu pod prysznic BelBio. Takie kompleksowe działanie pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych efektów. Dla wzmocnienia działania można włączyć do całościowej pielęgnacji olej arganowy ARGANIUM®.

Opakowanie: 30 ml

Cena: 100

Wyprodukowano i zapakowano w Maroku.

Michał Stankowski
606 214 544
mstankowski73@gmail.com

Sposób płatności

Sposób płatności:

Płatność przelewem

Dane do przelewu:

OBIEŻYŚWIAT Michał Stankowski

ul. Mąkołowska 47, 43-100 Tychy

Nr konta: 98 1020 2528 0000 0602 0477 5930

Tytułem Imię i Nazwisko, (zamówiony produkt)

Po otrzymaniu na adres e-mail potwierdzenia dokonania przelewu zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia lub w dzień następny. Koszt przesyłki wynosi 19,90 zł.