Krok 3.

Krem nawilżający BelBio

Zastanawiasz się jak uzyskać głębokie nawilżenie skóry całego ciała? Szukasz kremu zawierającego naturalne składniki? Twoja skóra wymaga nieustannej pielęgnacji?

Jeśli szukasz specyfiku o takich właściwościach, polecam Tobie z czystym sumieniem ten krem nawilżający. Zawiera bogaty w witaminę E olej arganowy. Dzięki jego zawartości skóra staje się gładsza i lepiej nawilżona już po kilku aplikacjach. Pozwala na hamowanie procesów starzenia się skóry. Przywraca błonę lipidową i zwiększa poziom składników odżywczych komórek skóry. Bardzo wydajny. Ilość mieszcząca się na paznokciu wystarcza na mniej więcej na posmarowanie całej powierzchni twarzy! Polecany szczególnie do suchej skóry. Należy stosować rano i wieczorem na dobrze oczyszczoną skórę, zwłaszcza za pomocą białego lub czarnego mydła, ewentualnie żelu pod prysznic BelBio.

Uzupełnia się z olejem arganowym ARGANIUM®, który można stosować w ciągu dnia. Stosując tą swoistą terapię regenerującą Twoja skóra stanie się odżywiona i zregenerowana jak nigdy wcześniej!

Opakowanie: 100 ml

Cena: 85

Wyprodukowano i zapakowano w Maroku.

Michał Stankowski
606 214 544
mstankowski73@gmail.com

Sposób płatności

Sposób płatności:

Płatność przelewem

Dane do przelewu:

OBIEŻYŚWIAT Michał Stankowski

ul. Mąkołowska 47, 43-100 Tychy

Nr konta: 98 1020 2528 0000 0602 0477 5930

Tytułem Imię i Nazwisko, (zamówiony produkt)

Po otrzymaniu na adres e-mail potwierdzenia dokonania przelewu zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia lub w dzień następny. Koszt przesyłki wynosi 19,90 zł.