Olej arganowy

Zastanawiali się Państwo czym jest i jak powstaje Płynne Złoto Maroka?

Tutaj znajdują się odpowiedzi na te pytania! Poznają Państwo oferowany produkt "od kuchni".

Zapraszam do klikania w kolejne zakładki i odkrywania tajemnic jego powstawania!

 

Olej pozyskiwany jest z drzewa arganowego, poprzez zmielenie jego ziaren na gładką pastę i odciśnięcie oleju. Dzięki temu, jest on w pełni naturalny i temu głównie zawdzięcza swoje drogocenne właściwości.
Jest jednym z najbardziej docenianych produktów w dziedzinie kosmetologii. Może być używany zarówno do skóry twarzy i ciała, jak i włosów. Jego szerokie zastosowanie i doskonałe działanie zyskało wielu zwolenników. Jest także uniwersalny - można nanosić go bezpośrednio na skórę, łączyć z innymi produktami.
Olej arganowy to idealny środek pielęgnacyjny, odpowiedni dla osób w każdym wieku. Ma silne właściwości nawilżające i regeneracyjne, a dzięki wysokiej zawartości witaminy E, także przeciwzmarszczkowe. Idealnie sprawdzi się jako kosmetyk dla alergików oraz dzieci.

 

Występowanie oleju arganowego

Pozyskiwany jest z nasion drzew arganowych rosnących na terenach rozciągających się pomiędzy miejscowościami Agadir i Essaoiura. Rośliny te są endemiczne i charakterystyczne dla tych obszarów. Często można spotkać wspinające się na nie kozy!

 

Olej arganowy wytwarza się w kilku etapach.

Michał Stankowski
606 214 544
mstankowski73@gmail.com

Sposób płatności

Sposób płatności:

Płatność przelewem

Dane do przelewu:

OBIEŻYŚWIAT Michał Stankowski

ul. Mąkołowska 47, 43-100 Tychy

Nr konta: 98 1020 2528 0000 0602 0477 5930

Tytułem Imię i Nazwisko, (zamówiony produkt)

Po otrzymaniu na adres e-mail potwierdzenia dokonania przelewu zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia lub w dzień następny. Koszt przesyłki wynosi 19,90 zł.