Szampon do włosów
z odżywką BelBio (2w1)

Masz delikatne włosy wymagające szczególnej troski? Chcesz podczas mycia głowy używać jednego produktu zamiast tradycyjnego szamponu i osobnej odżywki? Pragniesz dodać Twoim włosom blasku
i puszystości?

Szampon do włosów z odżywką (2w1) BelBio jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Opiera się na starannie wybranych składnikach zebranych w jednym opakowaniu. Składa się tylko z naturalnych elementów. Zawiera w sobie olej arganowy.  Zapewnia poczucie czystości świeżości włosów i skóry głowy. Jest niezwykle wydajny – już jego niewielka ilość pozwala na dokładne pokrycie głowy. Delikatny dla skóry wrażliwej. Posiada świeży i łagodny zapach. Może być elementem codziennej higieny ciała kobiet
i mężczyzn.

Świetnie współgra z olejem arganowym ARGANIUM®. W połączeniu pozwala na głębokie odżywienie włosów i ich przyspieszoną regenerację.

W dobrej łaźni marokańskiej ostatnią mytą częścią ciała jest głowa. Do tego celu używa się właśnie tego rodzaju szamponu. Będąc w zaciszu własnej łazienki również i Ty możesz poczuć się jak w hammamie fundując sobie odrobinę luksusu!

Opakowanie: 200 ml

Cena: 60

Wyprodukowano i zapakowano w Maroku.

Michał Stankowski
606 214 544
mstankowski73@gmail.com

Sposób płatności

Sposób płatności:

Płatność przelewem

Dane do przelewu:

OBIEŻYŚWIAT Michał Stankowski

ul. Mąkołowska 47, 43-100 Tychy

Nr konta: 98 1020 2528 0000 0602 0477 5930

Tytułem Imię i Nazwisko, (zamówiony produkt)

Po otrzymaniu na adres e-mail potwierdzenia dokonania przelewu zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia lub w dzień następny. Koszt przesyłki wynosi 19,90 zł.