Właściwości

Olej arganowy nieprażony ARGANIUM®:

 

  • Wspiera starzejącą się, nienawilżoną skórę
  • Pomaga skórze ponownie odkrywać komfort i dobre samopoczucie dla pełnego piękna
  • Stymuluje odbudowę komórek
  • Neutralizuje wolne rodniki
  • Odżywia włókna włosów

 

 

100% olej arganowy dziewiczy, zapewnia optymalną koncentrację składników odżywczych. Bardzo bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe i przeciwutleniacze rewitalizuje skórę i aktywuje funkcje życiowe komórek. Dodatkowo zabezpiecza przed atakami wolnych rodników z zewnątrz.

 

Warto zauważyć, iż olej ten posiada zastrzeżoną nazwę, co jest świadczy o bardzo wysokiej jakości i sprawdzonej marce produktu.

Według berberyjskiej populacji południowego Maroka, czysty olej arganowy jest używany do każdego rodzaju skóry w każdym wieku. Bez zapachu, bez konserwantów ani środków barwiących.

Olej arganowy jest produktem niezwykle uniwersalnym, ponieważ może byś stosowany przez osoby w każdym wieku. Może być pomocny przy łagodzeniu objawów skórnych takich jak egzema, poparzenia słoneczne (tylko te delikatne jak na przykład "schodzenie skóry"), atopowe zapalenie skóry na głowie, itp. Doskonale dba także o włosy i paznokcie oraz wykazuje silne działanie nawilżające i przeciwzmarszczkowe.Jego szerokie działanie pielęgnacyjne, zawdzięczane jest odpowiednio wyważonym proporcjom, w jakich występują zawarte w nim kwasy tłuszczowe.
Jego profilaktyczne stosowanie wspiera płaszcz hydrolipidowy skóry, dzięki czemu uodparnia ją na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, takich jak silny wiatr czy słońce, które wpływają na jej nadmierne przesuszanie, a tym samym utratę elastyczności.

Michał Stankowski
606 214 544
mstankowski73@gmail.com

Sposób płatności

Sposób płatności:

Płatność przelewem

Dane do przelewu:

OBIEŻYŚWIAT Michał Stankowski

ul. Mąkołowska 47, 43-100 Tychy

Nr konta: 98 1020 2528 0000 0602 0477 5930

Tytułem Imię i Nazwisko, (zamówiony produkt)

Po otrzymaniu na adres e-mail potwierdzenia dokonania przelewu zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia lub w dzień następny. Koszt przesyłki wynosi 19,90 zł.