Woda różana

Chcesz poczuć zapach Maroka? Szukasz naturalnego środka do demakijażu? Masz już dość podrażnień
i zaczerwień, także po goleniu? Pragniesz poczuć lekką i orzeźwiającą skórę mgiełkę?

Na powyższe Twoje troski pomoże naturalna woda różana powstająca poprzez destylację płatków róży damasceńskiej zbieranej na terenie Maroka. Do jej przygotowania używa się tylko najlepszej jakości płatków, a wszystko to odbywa się zgodnie z naturą. Woda, którą trzymasz w dłoni posiada świeży różany zapach i jest bardziej skoncentrowana niż inne tego typu produkty dostępne na rynku. Świetnie łagodzi wszelkiego rodzaju podrażnienia skóry. Aby im zapobiec, wystarczy rozpylić wodę na ogoloną powierzchnię i delikatnie wetrzeć. Nie zawiera alkoholu. Szczególnie polecana do demakijażu. Wystarczy spryskać nią wacik kosmetyczny
i zmyć makijaż. Nadaje się do każdego rodzaju skóry kobiet
i mężczyzn.

Drogie Panie!

Sprawcie swojemu mężczyźnie ulgę po goleniu i zafundujcie jemu świetną pielęgnację po goleniu. Z pewnością tak dopieszczony mężczyzna będzie wam niezwykle wdzięczny!

Szanowni Panowie!

Zróbcie swojej ukochanej niezwykły i wyjątkowy prezent. Podarowując jej najwyższej jakości wodę różaną, możecie zobaczyć jej uśmiech i radość podczas jej użytkowania. Jeśli Wasza kobieta zostanie uszczęśliwiona przez Was, będzie mogła poczuć, że jest doceniona!

Używa się jej do rozmieszania pudru Ghassoul. Mieszanka ta może dać zdumiewające efekty, zwłaszcza po dłuższym stosowaniu!

Ciekawostką jest, iż Marokańczycy często używają wody różanej zamiast kropli do oczu! Łagodzi ona zaczerwienienia i swędzenie spowodowane wysuszeniem śluzówki oka. Woda ta również stosowana jest również po ugryzieniach insektów.

Dostępna w dwóch pojemnościach: 250 ml i 100 ml.

Cena: 100 zł/250 ml

Cena: 55 zł/100 ml

Wyprodukowano i zapakowano w Maroku.

Michał Stankowski
606 214 544
mstankowski73@gmail.com

Sposób płatności

Sposób płatności:

Płatność przelewem

Dane do przelewu:

OBIEŻYŚWIAT Michał Stankowski

ul. Mąkołowska 47, 43-100 Tychy

Nr konta: 98 1020 2528 0000 0602 0477 5930

Tytułem Imię i Nazwisko, (zamówiony produkt)

Po otrzymaniu na adres e-mail potwierdzenia dokonania przelewu zamówienie zostanie wysłane tego samego dnia lub w dzień następny. Koszt przesyłki wynosi 19,90 zł.